Presidenti Erdoğan u takua me kryeministrin Rama     Foto: AA

Presidenti i Türkiye-s, Recep Tayyip Erdoğan, priti në një takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Takimi u mbajt në Kompleksin Presidencial në Ankara dhe u zhvillua me dyer të mbyllura për median.

Kryeministri Edi Rama, në Facebook, gjithashtu e shpërndau një fotografinë nga takimi, siç e quajti ai vëllazëror me Presidentin Erdoğan

TRT Balkan / agjencitë